سرخط خبرها
خانه - دانستنی ها - دانستنی های اینترنتی - راهنمای ثبت نام و ایجاد وبلاگ در الوند بلاگ

راهنمای ثبت نام و ایجاد وبلاگ در الوند بلاگ

برای ایجاد وبلاگ در الوند بلاگ تنها کافیست در بخش ثبت وبلاگ جدید فرم مربوطه را کامل کنید.

ساختن وبلاگ
ساخت وبلاگ

برای ایجاد وبلاگ فرم ایجاد وبلاگ را پر کنید

نام کاربری در قسمت ایجاد وبلاگ
فرم ثبت نام می بایست یک نام کاربری (username) برای خود در نظر بگیرید و توجه داشته باشید که آدرس اینترنتی وبلاگ شما بصورت http://username.alvandblog.com خواهد بود، بنابراین اگر آدرس خاصی مد نظر شماست بطور مثال http://yourname.alvandblog.com تنها کافیست نام خود (yourname)را به عنوان نام کاربری وارد کنید. در انتخاب نام کاربری خود دقت کنید تا در آینده نیاز به تغییر آدرس وبلاگ و ایجاد وبلاگ جدید نشوید.

کلمه عبور در قسمت ایجاد وبلاگ
در فرم ثبت نام از شما خواسته خواهد شد که کلمه عبوری را نیز برای ورود به بخش مدیریت و ارسال مطالب در وبلاگ مشخص کنید. در انتخاب کلمه عبور بهتر است عبارات یا کلماتی را در نظر بگیرید که به خاطر سپردن آن برای شما آسان باشد و در عین حال قابل حدس توسط دیگران نباشد. از در نظر گرفتن کلمه عبورهایی مانند 1234 ، خود نام کاربری و یا دیگر موارد قابل حدس جدا خودداری کنید .

عنوان وبلاگ در قسمت ایجاد وبلاگ
عنوان وبلاگ شما کاملا وابسته به سلیقه نویسنده وبلاگ است. پیشنهاد میکنیم عناوین تکراری و بسیار معمول و یا عنوان دیگر وبلاگهای مشهور را برای وبلاگ خود انتخاب نکنید. یک عنوان اختصاصی به خوانندگان وبلاگ شما کمک خواهد کرد تا آنرا راحتتر به خاطر بسپارند .
آنچه مدیران الوند بلاگ از شما می خواهند در نظر گرفتن فرهنگ ، قوانین و هنجارهای رایج در ایران در انتخاب عنوان وبلاگ و عدم استفاده از کلمات مستهجن آن است.

نام نویسنده
شما میتوانید هر نامی را به عنوان نام نویسنده وارد کنید. این نام میتواند نام واقعی شما و یا نام مستعار شما باشد. این یک فرضیه هست که اکثر خوانندگان تمایل دارند نام واقعی نویسنده وبلاگ را بدانند و با آن وبلاگ ارتباط بهتری برقرار میکنند.

شرح وبلاگ در قسمت ایجاد وبلاگ
نوشتن یک توضیح کوتاه برای وبلاگ میتواند به خوانندگان کمک کند تا با سرعت بیشتری با نوع مطالب وبلاگ یا نظرات نویسنده آن آشنا شوند. بنابراین انتخاب شرحی مناسب به شما کمک میکند وبلاگ بهتری داشته باشید.

ایمیل خصوصی در قسمت ایجاد وبلاگ
ایمیلی که در این بخش وارد میکنید در نزد سایت الوند بلاگ محفوظ هست و در جایی نمایش داده نمیشود.این ایمیل مهم می باشد زیرا در هنگام فراموشی رمز عبور شما درخواست رمز عبور را خواهید کرد و ما فقط رمز عبور را برای ایمیل خصوصی شما یعنی همان ایمیلی که در ابتدای ساخت وبلاگ معرفی کرده اید خواهیم فرستاد . پس ایمیل واقعی خود را وارد کنید تا در صورت فراموشی یا دزدیده شدن رمز عبور شما بتوانید به سادگی ان را باز پس بگیرید.
این ایمیل تنها برای ارسال نام کاربری و کلمه عبور و یا دیگر پیامهای سایت مورد استفاده قرار میگیرد و در وبلاگ شما نمایش داده نخواهد شد.ورود ایمیل خصوصی الزامیست و پس از ثبت نام ، نام کاربری و کلمه عبور ورود به بخش مدیریتی به این ایمیل ارسال خواهد شد.

ایمیل نویسنده در قسمت ایجاد وبلاگ
ایمیل نویسنده معمولا در صفحات وبلاگ نمایش داده میشود و کمک میکند تا خوانندگان با نویسنده وبلاگ ارتباط برقرار کنند. لزومی در پر کردن ایمیل نویسنده نیست ولی بایستی توجه داشته باشید که در صورتی که آنرا وارد کنید مشخصات وبلاگ ( نام کاربری و کلمه عبور ) به این آدرس ایمیل ارسال خواهد شد.

قوانین و مقررات در قسمت ایجاد وبلاگ

این یک قرارداد بسیار ساده است . الوند بلاگ به شما خدماتی را ارائه میدهد و آرزو دارد که سطح کیفی این خدمات برای همه کاربران بالا باشد و همچنین در ادامه کار خود دچار مشکل نشویم.بنابراین انتظار داریم تا شرایط ما را در نظر بگیرید. در عین حال خود را نسبت به حریم خصوصی کاربران موظف میدانند و اطلاعات آنها را در اختیار افراد غیر قرار نخواهیم داد.در الوند بلاگ ضمن اینکه کمترین مشخصات از کاربرات دریافت میشود ، ساختار و نحوه پیاده سازی سایت نیز به شکلی بوده است که کمترین مشخصات از کاربران ثبت شود.

 زبان ساخت وبلاگ در قسمت ایجاد وبلاگ

زبان ساخت وبلاگ به صورت پیش فرض بر روی فارسی تنظیم شده است .

پلن

پلن هم امکان دیگری از الوند بلاگ می باشد که الوند بلاگ را از سیستم های وبلاگ دهی دیگر مجزا ساخته است و ان هم ارائه فضای رایگان به کاربرانش است . فضای رایگانی را ما برای ساخت وبلاگ در اختیار شما قرار می دهیم تا شما به راحتی فایل ها و تصاوویرتان را در وبلاگ قرار دهید و از ماندگاری انها اطمینان داشته باشید . شما می توانید بسته به نیاز خود و فضای مورد نظر خود یک پلن را انتخاب کنید .

در انتها
پس از پر کردن فرم ثبت نام و انتخاب گزینه قبول قوانین و ایجاد وبلاگ در صورتی که نام کاربری شما قبلا ثبت نشده باشد و یا اشکالی در انتخاب نام کاربری و عنوان وبلاگ نباشد وبلاگ با نام کاربری شما ایجاد خواهد شد و متن خوش آمد گویی را خواهید. از آن پس میتوانید با ورود نام کاربری و کلمه عبور خود وارد بخش مدیریتی وبلاگ خود شوید و مطالب ، نظرات و یا خاطرات خود را در وبلاگ قرار دهید و یا آنرا ویرایش کنید.
همچنین میتواند عنوان وبلاگ و بسیاری از تنظیمات دیگر را در بخش تنظیمات بخش مدیریتی تغییر دهید و یا قالب و طرح جدیدی برای وبلاگ خود انتخاب و یا طراحی کنید.

راهنمای ثبت نام و ایجاد وبلاگ در الوند بلاگ
4 از 5 امتیاز 80% [s] 1رای
نت های پیانو نت های ویولن نت های سنتور نت های گیتار

درباره ی vahid ezati

دوست دارم دارم تا تمام چیزی را که می دانم در اختیار بازدید کنندگان وب سایت قرار دهم پیشنهادات و انتقادات شما بنده را خوشحال می کند

یک دیدگاه

  1. سلام عالی و بی نقص بود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس