سرخط خبرها
خانه - کامپیوتر - برنامه نویسی - اصول پایه طراحی وب - مطالبی در مورد سئو سایت

مطالبی در مورد سئو سایت

seoاز نقطه نظر تجاری ساب فولدر ها یا ساب دومین ها مزیت های مخصوص به خود را دارند . با این حال ، وب مستر ها و مالکان وب سایت های این روز ها بیشتر به مسائل سئو اهمیت میدهند تا مسائل تجاری ان .
 
ایا برای ارتقا بلاگ باید از ساب دومین استفاده کرد یا ساب فولدر ؟
اگر مقصود شما بلاگ است ، استفاده از ساب فولدر نتایج بهتری به همراه خواهد داشت . موتور های جستجو قدرت رنکینگ را در میان دیگر صفحات بلاگی که در بر گیرنده صفحه اصلی نیز هست توزیع میکنند . اگر بلاگ شما مورد علاقه و لینک های زیادی را دریافت میکند ، انگاه دومین اصلی از فعالیت های بلاگتان نفع خواهد برد .
چه زمانی باید از ساب دومین استفاده کرد ؟
ساب دومین میتواند به عنوان یک تکنیک قدرتمند میزبان یک بالگ یا یک سایت فرعی متفاوت با عنوان تجاری کاملا متمایز اعمال نقش کند .
اگر مطالب سایت اصلی  تا حدودی سرگرمی است ، می توان ساب دومین را برای اهداف اموزشی ایجاد کرد .
اگر میخواهید یک سایت جدید داشته باشید (در صورتی که کاملا به سایت موجود ارتباط نداشته باشد ) ، و تمایل ندارید میزبان مجزا خریداری کنید یا از اسم دومین های دیگر استفاده نکنید میتوانید ساب دومین ها را انتخاب کنید. اگر سایت اصلی gaming.yoursite.com است ، انگاه می توانید ساب دومین های کاملا متمایزی را به عنوان education.yoursite.com یا charity.yoursite.com. ایجاد کنید .
اگر موضوع تجاری (برای دو بخش مختلف ) متفاوت باشد سپس انتخاب ساب دومین بهترین کار است .
میزیتهای تکنیکی (نه مرتبط با سئو ) استفاده از ساب دومین ها بر ساب فلدر ها چیست ؟
مطلب مهمی که میتوان به ان اشا ره کرد این است که ، اگر از cookies/sessions در سایت استفاده میکنید ، انها تنها در یک دومین کار میکنند . ساب دومین نمی تواند cookies or sessions را سهیم کند . (به عنوان مثال )
برای امنیت و اهداف شخصی ، مرورگر ها نخواهند توانست کوکی ها را به هر سایت دیگری در دومین متفاوت از ان سایتی که کوکی را ست یا تنظیم میکند انتقال میدهد .   انها میتوانند در سراسر ساب دومین ها تقسیم و در بین یک دومین اجرا شوند ، اما نه از یک دومین به دیگری .
ساب دومین ها در گذشته بهره برداری شده اند . چندین مورد در این رابطه وجود دارد که در ان یک سایت میزبان یا اجرا کننده ۱۰۰۰ نوع متفاوت از ساب دومین ها وجود دارد . هر یک از این ساب دومینها به طور خاص به منظور ثبت رنکینگ بالاتر برای هر کیورد هدفمند مجزا ایجاد شده اند .
بنابراین ، موتورهای جستجو شروع به محکم کردن ارتباطشان پیرامون ساب دومین هایی که در بین وب سایت اصلی سرور میزبان اجراشده اند کرده اند . کمابیش ، موتور های جستجو با انها درست مثل یک ساب فلدر رفتار میکنند . گوگل به طور ویژه الگوریتمهای رتبه بندی را تنظیم کرده است بنابراین صفحات از ساب دومینهای چند گانه الویتهای کمتری در مقایسه با ساب فلدر ها دارند (برای رتبه بندی بالا ی وب سایت منشا موجود ) .
با این حال ، در این جا هیچ قانون ثابتی وجود ندارد . اگر تمایل دارید ساب دومین را در راستای مطالب و لینک های برگشتی مورد پسند واقع شوند ، انگاه ساب دومین نمره بالاتری در رتبه بندی خواهد داشت . برای مثال ، گوگل از ساب دومینها برای مجموعه ای از سرویس ها استفاده میکند . به عنوان مثال maps.google.com news.google.com and blogsearch.google.com .  هر یک از این ساب دومینها مطالب خاص خود را دارند و بر سرویسهای متفاوت تمرکز کرده اند .
اگر ۱۰۰ ساب دومین دارید که در سایت اصلی میزبان هستند ، و هر یک از انها (ساب دومینها )اموزنده و مفید هستند (مثل ، مطالب منحصر به فرد ، بدون اسپم ، لینک های بر گشتی خوب و غیره ) سپس میتوانید برای هریک از ان ۱۰۰ساب دومینها برای ترتیب کیوردهای مورد نظر ان رنکینگ های بالا را رتبه بندی کنید .
تعریف سئو برا ی ساب دومین –
ساب دومین به عنوان یک وب سایت مجزا ، که به طور تکنیکی با سایت اصلی مرتبط شده است مورد عمل قرار گرفته است (گوگل ارتباط تکنیکی را در نظر میگیرد ) . با این حال ، نمی توانید لینک را از ساب دومین به سایت اصلی بفرستید و برعکس . اگر مشتاقید که این کار را انجام دهید ، سپس مجبورید که ساب دومین را با وب سایت اصلی خود مرتبط کنید .
تعریف سئو برای ساب فولدر-
ساب فولدر میتواند به عنوان تهیه کننده ساب دومین برای موضوعات متفاوت مرتبط  استفاده شود . ساب فولدر خیلی زیاد با سایت اصلی و هر گونه فعالیت با سئو مرتبط است (خوب یا بد ) بر ساب فلدر می تواند بر رنکینگ سایت اصلی اثر مثبت یا منفی داشته باشد . اگر مطلب تکراری را بر ساب فولدر ها چسبانده اید ، انگاه رنکینک سایت اصلی را در موتور جستجو پایین خواهد اورد . بنابر این با ید هنگام استفاده از ساب فولدر ها برای قسمت های متفاوت کاملا هوشیار باشید .

به این مطلب امتیاز دهید
نت های پیانو نت های ویولن نت های سنتور نت های گیتار

درباره ی vahid ezati

دوست دارم دارم تا تمام چیزی را که می دانم در اختیار بازدید کنندگان وب سایت قرار دهم پیشنهادات و انتقادات شما بنده را خوشحال می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس