سه شنبه , ۱۰ آذر ۱۳۹۴
آخرین محصولات
خانه - پزشکی - آرایش و زیبایی - طرز تهیه لاک ناخن در منزل

طرز تهیه لاک ناخن در منزل

طرز تهیه لاک ناخن در منزل : در این مقاله طرزتهیه لاک ناخن به روش خانگی و ساده را برایتان آماده نموده ایم در این آموزش تصوریر بسیار ساده شما می توانید لاکهایی به رنگهای مختلف به کمک سایه چشم برای خود درست کنید.

لاک ناخن

لاک ناخن

طرز تهیه لاک ناخن در منزل

شاید برای شما هم جالب باشد بدانید می توانید در خانه و با وسایل ساده لاک ناخن با رنگ دلخواهتان بسازید . فقط کافیست یک براق کننده ناخن , کمی اکلیل و یک سایه چشم به رنگ دلخواه داشته باشید.

مواد لازم برای درست کردن لاک ناخن درخانه :

دو شیشه براق کننده ناخن

مقداری اکلیل

یک رنگ سایه چشم به دلخواه

۱ – شیشه های براق کننده را کنار بگذارید.

۲ – با کاغذ یک قیف کوچک درست کنید طوری که دهانه آن اندازه دهانه شیشه براق کننده باشد.

۳- سایه چشم به رنگ دلخواهتان را بردارید و آن را بشکنید و کاملا خرد و پودری کنید. میتوانید از سایه های شکسته استفاده کنید. سایه باید کاملا ریز شود.

طرز تهیه لاک ناخن

طرز تهیه لاک ناخن

۴ – قیف را روی دهانه شیشه برق ناخن بگذارید و سایه های پودری شده را توی قیف بریزید و اضافی آن که در قیف گیر کرده را با خلال دندان رد کنید.nail pulish

۵ – وقتی وارد شیشه برق ناخن شد آن را حدودا یک دقیقه به خوبی تکان دهید. مشاهده می کنید که رنگ سایه کاملا در شیشه برق ناخن پخش شده است.

طرز ساخت لاک ناخن در منزل

طرز ساخت لاک ناخن در منزل

همین کار را با اکلیل انجام دهید و توسط قیف اکلیلها را وارد شیشه برق ناخن کنید و خوب تکان دهید. می توانید یک لایه از لاک ناخن  و پس از خشک شدن آن یک لایه اکلیل روی ناخنهایتان بزنید.

توجه کنید که هر بار قبل از استفاده باید شیشه را خوب تکان دهید تا اگر مواد ته نشین شده اند حل شوند. امیدوارم از این آموزش لذت برده باشید.

۲ نظر

  1. خیلی ممنون واقعا به دردم خورد.

  2. آیا واقعا میشه نمی دونم که جواب بده یا نه به اومید خدا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*