سرخط خبرها
خانه - کامپیوتر - 5 مزیت یادگیری تایپ 10 انگشتی

5 مزیت یادگیری تایپ 10 انگشتی

مزیت یادگیری تایپ ده انگشتی

یادگیری تایپ ده انگشتی

1-صرفه‌جویی در زمان: امروزه کامپیوتر و لب تاپ جزء جدایی‌ناپذیر زندگی ما شده‌اند، همان‌طور که می‌دانید راه ارتباطی ما با این فنّاوری‌ها از طریق صفحه‌کلید است، اگر مهارت تایپ کردن 10 انگشتی را داشته باشیم، کارهایمان را سریع‌تر انجام می‌دهیم درنتیجه روزانه کلی در وقتمان صرفه‌جویی می‌شود.

تایپیست حرفه ای

2-حرفه‌ای دیده شوید: حتماً تا به الآن برایتان اتفاق افتاده که به اداره‌ای مراجعه کرده‌اید و کارمندی که روبه روی شماست در حال گشتن و پیدا کردن دکمه‌های صفحه‌کلید است، چه احساسی دارید؟ اگر شغلتان به صورتی است که روزانه کامپیوتر سروکار دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم همین امروز به دنبال یادگیری تایپ 10 انگشتی باشید تا هم شما احساس خوبی داشته باشید و هم ارباب‌رجوع.

پیدا کردن شغل با تایپ

3-یک شغل! شرکت‌های بسیاری وجود دارد که به یک تایپیست حرفه‌ای نیاز دارند، اگر شغلی ندارید با یادگیری این مهارت می‌توانید صاحب یک شغل هم شوید و به‌عنوان یک تایپیست مشغول به کار شوید.

اشتبهات تایپ

4-کاهش اشتباهات: وقتی‌که شما یاد بگیرید ده انگشتی تایپ کنید دیگر چشم‌های شما مستقیم مانیتور را می‌بیند و این باعث می‌شود هر جا اشتباهی داشتید، بلافاصله متوجه شوید، و با یک بک اسپیس آن را اصلاح کنید. از طرفی دیگر با تایپ 10 انگشتی درصد تایپ اشتباه شما به‌صورت چشمگیری کاهش می‌یابد.

hL,CA SHNI JHD`

5-یادگیری آسان: یادگیری تایپ 10 انگشتی به زمان خیلی زیادی نیاز دارد و شما می‌توانید با صرف زمان کوتاهی یک تایپیست حرفه‌ای تبدیل شوید. حدود یک الی دو هفته طول می‌کشد تا با اصول و نحوه تایپ 10 انگشتی آشنا شوید و پس الآن با تمرین می‌توانید این مهارت را تقویت کنید و روزبه‌روز به‌سرعت تایپ خودتان بی افزایید. همچنین یادگیری تایپ 10 انگشتی نیاز به هزینه بالایی ندارد برای حرفه‌ای شدن فقط باید دو گزینه علاقه و پشتکار را داشته باشید. سایت هم تایپ هر آنچه را که برای تبدیل‌شدن به یک تایپ است حرفه‌ای نیاز دارید در اختیار شما می‌گذارد، از ما به شما نصیحت همین امروز استارت یادگیری تایپ سریع را بزنید.

 

5 مزیت یادگیری تایپ 10 انگشتی
5 از 5 امتیاز 100% [s] 1رای
نت های پیانو نت های ویولن نت های سنتور نت های گیتار

درباره ی vahid ezati

دوست دارم دارم تا تمام چیزی را که می دانم در اختیار بازدید کنندگان وب سایت قرار دهم پیشنهادات و انتقادات شما بنده را خوشحال می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس