یکشنبه , ۸ آذر ۱۳۹۴
آخرین محصولات
خانه - پزشکی - روانشناسی - تست روانشناسی

تست روانشناسی

با تست روانشناسی آشنا خواهیم شد

تست پرحرفی یا کم حرفی

he112

این مطلب را مطالعه کنید تا حد زیادی پی می برید که آدم کم حرفی هستید یا خیر واي سرم رفت . چه‌قدر حرف ‌مي‌زني…! هيس. تو را به خدا يك دقيقه ساكت باش.شايد هم برعكس: چه‌قدر ساكتو كم‌حرف هستي.خب يك چيزي بگو…!شايد هم متعادل باشي.نه كم ‌حرف، نه پرحرف.   كدام را بيشتر ترجيح مي‌دهي؟ براي ترجيح دادن البته ... ادامه مطلب »

شخصیت شناسی با تاریخ تولد

raaaz

برخی روانشناسان به این تست روانشناسی اعتقاد دارند. این تست یک تست  شخصیت شناسی از روی تاریخ تولد شماست. فرض می کنیم که شما متولد 29 اردیبهشت 1364 هستید.اردیبهشت ماه دوم (2) سال است پس : 9=1+8=18=5+9+3+1=1395=1364+2+29 شماره تولد 9 است و اکنون می توانید آنچه راکه مربوط به این شماره است با خود مطابقت دهید. تفسیر اعداد: 1- خالق ... ادامه مطلب »

تشخیص سالم بودن یک رابطه

ra4-3132

فکر می کنید تا چه حد رابطه تان با همسرتان سالم است و یک زندگی نرمال با یک رابطه ی خوب دارید؟ در این سال‌ها، چند ضربه به زندگی مشترک‌تان زده‌اید؟ آیا هنوز هم تکه‌ای از این احساس سالم مانده است؟ 1- از رابطه زناشویی‌ام و بودن در کنار او راضی‌ام درست نادرست 2- همسرم آنطور که انتظار دارم به ... ادامه مطلب »

شما از دید دیگران با یک تست روانشناسی

ra4-3876

اگر این تست را انجام دهید می توانید تا حدی تشخیص دهید که شما از دید دیگران چگونه هستید. دكتر فيل، روانشناس سرشناس آزمايشي را براي شناخت بهتر كارمندانش انجام داده و آن را به نام خود ثبت كرده است. او ادعا مي‌كند اين تست كه به نام «تست دكتر فيل» مشهور است، مي‌تواند با پرسيدن 10 سؤال ساده، شما ... ادامه مطلب »

حالات بدن و شخصیت شناسی

شاید حالات بدن بدون اینکه ما با زبانمان چیزی بگوییم بسیاری از واقعیت های درونی ما را نشان دهد. برای میلیون‌ها سال اجداد بشر بر روی پهنای کره خاکی زندگی می‌کردند و از اسرار جالب این هم‌زیستی در این بوده که اوایل زبان واحدی برای تبادل اطلاعات با یکدیگر نداشته‌اند، حال سؤالی که پیش می‌آید این است که این اجداد ... ادامه مطلب »

شخصیت شناسی با اتومبیل

یک اعتقاد روانشناسی وجود دارد که می گوید اتومبیل افاد نشان دهنده ی خصوصیات و ویژگی های اخلاقی آنان است.  البته به شرط این که انتخاب اتومبیل محدود به میزان پول فرد نباشد زیرا در بسیاری مواقع افراد بر اساس جیب خود اتومبیلی را خریداری می کنند و باید گفت کم خرج و ارزان بودن اتومبیل یکی از دلایل انتخاب ... ادامه مطلب »

سنجش عشق

اگر دوست دارید میزان عشق و صمیمیتی که در میان شما و همسرتان است را بسنجید می توانید این تست را انجام دهید. سوالات (با هیچ وقت، گاهی اوقات، همیشه جواب دهید) 1 به شدت به فکر راحتی همسرم هستم 2 با همسرم روابط بسیار گرمی دارم 3 در مواقع دشوار، می‌توانم روی همسرم حساب کنم 4 همسرم خیلی مرا ... ادامه مطلب »

تشخیص مردان وفادار

اگر دوست دارید بدانید همسرتان چقدر به شما وفادار است می توانید  وفاداری همسرتان را در این مطلب  بسنجید. خاطرات گذشته را فراموش كنید امروزه به دلیل اهمیت بیشتر به جوان‌ها و دادن حق انتخاب برای انتخاب همسر به دختران و پسران ممكن است كه هر كدام از زن و شوهرها قبل از ازدواج، گزینه‌های دیگری برای این امر داشته‌ ... ادامه مطلب »

شخصیت شناسی از روی اس ام اس

تاحدی می توان شخصیت افراد را از روی متن پیامکهایشان تشخیص داد طرز نوشتن و کلمات پرتکرار در پیامک ها می تواند راز درون افراد را برای ما آشکار کند  البته نمی‌توان گفت هر پیامکی اگر شبیه به موارد مذکور باشد، حتما شخص در آن تیپ قرار می‌گیرد. در اين مورد شناخت مناسب از طرف مقابل می‌تواند تعیین‌کننده‌تر باشد. شخصیت ... ادامه مطلب »

شخصیت شناسی با رنگ لباس

رنگها با ما حرف می زنند. چه رنگی را دوست دارید برای وسایلتان معمولا چه رنگی را دوست دارید؟ لباس چه رنگی را اکثرا ترجیح می دهید هر چقدر رنگ ها روشن تر باشند سایزتان را بزرگتر نشان می دهد و هر چه تیر تر باشند شما را لاغرتر می کنند. به دنیای رنگ ها خوش آمدید! به رنگ ثروت ... ادامه مطلب »

تست شناخت همسران

اینکه دو طرف قبل از ازدواج باید  هم دیگر را بشناسند کاملا ضروری است اما این شناخت به چه معناست؟ این مطلب در این مورد به شما بسیار کمک می کند.  نطر شما در این مورد چیست؟ آیا شناخت طرف مورد نظر، یعنی فقط شناخت «رنگ مورد علاقه» و «ماه تولد» و «نوع بستنی دلخواه» و «نوع غذای مورد علاقه»؟ ... ادامه مطلب »

قاب گوشی و شخصیت شناسی

قاب گوشی می تواند گزینه ی مناسبی برای شناخت شخصیت دیگران باشد پس از این به بعد می توانید به قاب گوشی دیگران دقت کنید و به شخصیشان پی ببرید.چرا که هر کدام از انتخاب‌های آدم‌ها نشان‌دهنده موردی در ناخودآگاه و یک ویژگی شخصیتی است. قاب سفید و روشن: پر از انرژی مثبت هستید اگر از افرادی  هستید که رنگ‌های ... ادامه مطلب »

تست روانشناسی محبوبیت

تست روانشناسی محبوبیت

تست روانشناسی محبوبیت “ چقدر محبوب هستید؟ آزمون شما تا چه اندازه محبوب هستید؟ پرسشنامه زیر نشان می دهد که تا چه اندازه با دیگران کنار می آیید، و آیا از این توانمندی برخوردارید که بر مهارتهای اجتماعی خود بیفزایید. 1- در ماه گذشته دوبار یا بیشتر برای شرکت در جلسات اجتماعی دعوت شده ام. درست غلط 2- دوستانم درباره ... ادامه مطلب »

تست روانشناسی سخت گرفتن زندگی

تست روانشناسی سخت گرفتن زندگی

تست روانشناسی سخت گرفتن زندگی “ شادکام بودن کار سختی نیست؛ اگرچه در جامعه متمدن کنونی، انسان‌ها ارزش زیادی برای تفکر وتعقل قائل هستند و کمتر به عواطف اهمیت می‌دهند. برای پی بردن به اینکه تا چه حد آدم راحتی هستید یا برعکس بیش از حد به خودتان و زندگی‌تان گیر می‌دهید و زندگی را به کام خود و دیگران ... ادامه مطلب »

چقدر خلاقیت دارید؟

خلاقیت

هيچ راهي براي تقويت مستقيم خلاقيت وجود ندارد! تنها مي‌توان از طريق فرايند‌هاي مربوط به نحوه تصميم‌گيري و عبور از مراحل حل يک مسئله، ميزان خلاقيت يک‌نفر را مشخص کرد. ادامه مطلب »

تست روانشناسی

تست روانشناسی

تست روانشناسی » روابط با دیگران در دنیای کنونی ما به علمی مهم تبدیل شده است که بر همگان آموختن این علم ارتباط با دیگران امری ضروری می باشد در این قسمت از دانشنامه تست روانشناسی روابط با دیگران را برای شما اماده کرده ایم امیدواریم که مورد توجه شما واقع شود . ۱)چه موقع از روز بهترين و آرام ... ادامه مطلب »

تست روانشناسی شخصیت جدید

تست روانشناسی بیابان

تصور کنید در بیابان خشک و بی پایانی در حال راه رفتن هستید خسته،گرسنه،تشنه،پس از ۵ ساعت پیاده روی……ناگهان ساختمان مجلل و با شکوهی در جلوی شما ظاهر می‌شود. ۱ – ساختمانی که جلوی شما ظاهر شده است چیست؟ الف-یک قصر ب- یک موزه ج-یک هتل د-یک بنای مذهبی (مسجد-کلیسا-……) ۲ – شما از چه طریقی وارد ساختمان می‌شوید؟ الف-پنجره ... ادامه مطلب »

مضطرب هستید یا نه

تست اضطراب

در زندگي روزمره هر كدام از ما با هر شغل و شخصيتي، ميزان كم يا زيادي از اضطراب و استرس را تجربه مي‌كنيم. در زندگي شهري امكان اين‌كه روزانه اضطرابي را تجربه نكنيد بسيار كم و تقريبا غيرممكن است. شلوغي خيابان‌ها، دير رسيدن به محل كار، هماهنگ نگه‌داشتن دخل و خرج منزل، رسيدگي به درس و مشق كودكان‌تان و… همه ... ادامه مطلب »

رنگ بندی در طراحی وب

رنگ بندی

یکی از اصول بسیار مهم و کلیدی در طراحی صفحات وب ، توجه به اصل رنگ بندی صفحات و استفاده از رنگ های مکمل و ترکیبی مطلوبی است که کاربران بتوانند بر اساس اصل سهولت و جذابیت صفحه ، به مشاهده مطالب آن بپردازند. ادامه مطلب »