سرخط خبرها
خانه - دانستنی ها - دانستنی های اینترنتی - آموزش تایپ ده انگشتی فارسی

آموزش تایپ ده انگشتی فارسی

یکی از روش های کسب در آمد در منزل تایپ متن های طولانی برای کارفرمایان سایت های اینترنتی مختلفی که در این ضمینه فعالیت می کنند می باشد . حال برای تایپ کردن متون اگر نتوانید به صورت ده انگشتی تایپ انجام دهید مسلما نمی توانید به خوبی کسب در آمد داشته باشید و یا به دلیل کند بودن دست شما در تایپ به کندی کارها را انجام خواهید داد .

 

آموزش تایپ ده انگشتی

تایپ ده انگشتی یا تایپ سریع را بیاموزید

برای یادگیری تایپ سریع روش ها و متد های مختلفی وجود دارد می توانید از کتاب هایی که در این ضمینه نوشته شده است استفاده کنید . و یا از نرم افزار های آفلاین و انلاینی که برای این کار نوشته شده اند استفاده کنید .

 

تایپ سریع و ده انگشتی

پیشنهاد دانشنامه تی تیل برای یادگیری تایپ سریع فارسی

پیشنهاد دادنشنامه تی تیل برای یادگیری تایپ ده انگشتی یا تایپ سریع سایت هم تایپ می باشد . هم تایپ یک سایت اینترنتی می باشد که دارای رابط گرافیکی ساده و کاربر پسند می باشد که با وارد شدن به صفحه اصلی آن به راحتی می توانید آموزش تایپ را شروع کرده و در کمتر از یک هفته به صورت کامل با ده انگشت خود تایپ را انجام دهید .

برای وارد شدن به سایت تایپ ده انگشتی (هم تایپ) اینجا کلیک کنید

بعد از اینکه تایپ ده انگشتی را به وسیله سایت هم تایپ یا هر روشی که خود می دانید آموختید می توانید از سایت هایی که برای تایپ شما را استخدام خواهد کرد استفاده کنید و در منزل کار تایپ را انجام دهید .

 

کلمات جستجو شده :

آموزش تایپ ده انگشتی,تایپ سریع,آموزش تایپ فارسی,تایپ 10 انگشتی,آموزش تایپ ده انگشتی,نرم افزار آموزش تایپ,آموزش تایپ سریع,تایپ ده انگشتی,

 

آموزش تایپ ده انگشتی فارسی
4.8 از 5 امتیاز 95% [s] 16رای
نت های پیانو نت های ویولن نت های سنتور نت های گیتار

درباره ی vahid ezati

دوست دارم دارم تا تمام چیزی را که می دانم در اختیار بازدید کنندگان وب سایت قرار دهم پیشنهادات و انتقادات شما بنده را خوشحال می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس