سرخط خبرها
خانه - کامپیوتر - مقالات اینترنت - روشی برای بالا بردن ترافیک سایت از طریق وبلاگ

روشی برای بالا بردن ترافیک سایت از طریق وبلاگ

فایده وبلاگ برای دارنده یک وب سایت چیست , چگونه آمار یک وب سایت شرکتی و تجاری را بالا ببریم , وبلاگ چگونه می تواندباعث پیشرفت یک وب سایت شود . برای خواندن این مطالب با دانشنامه تی تیل همراه باشید .

alvand blog
alvand blog

یکی از مهمترین فواید وبلاگ برای یک وب سایت میتواند جذب مخاطبان بیشتر به دلیل محتویات تازه و مفید باشد داشتن وبلاگ برای یک وب سایت به جهات گوناگون می تواند موثر باشد ، تصور کنید شما وب سایتی تجاری دارید و محصولات و خدماتی را در آن ارائه داده اید ، تغییر و تازگی این محتویات شاید خیلی دیر به دیر اتفاق بیافتد و زمانی که بازدید کننده به سایت شما مراجعه می کند باید با مطلبی جدید مواجه شود ، شما باید بازدیدکنندگانی وفادار را برای وب سایت خود ایجاد نمایید که در نهایت به مشتری تبدیل شود ، اگر بازدید کننده و کاربر وفادار می خواهید نیاز به جایگاهی دارید که بتوانید بازدید کننده را راضی نگه دارید ، یک وب سایت شرکتی و تجاری نمی تواند صرفا با معرفی محصولاتش و یا گالری تصاویر و ویترین خدماتش بازدید کننده دائمی ایجاد کند ، برای مثل من به فروشگاه تی تیل  سر میزنم ، محصولاتش را می بینم آیا سری بعد هم دوباره مراجعه می کنم تا محصولاتش را مشاهده کنم ؟ باید قسمتی در سایت باشد تا برای من جذابیت داشته باشد ، قسمتی که کمی از آن رسمیت تبلیغاتی و تجاری کم کند ، خوب نمی شود که مثلا در این سایت که هدف تجاری دارد بازی آنلاین راه اندازی کنیم !

باید جایگاهی باشد که در عین اینکه حالت رسمی را می شکند ، در بازدید کننده حس بدی را بوجود نیاورد ، شما در وب سایت خود نیاز به بلاگی دارید که بتوانید مطالبی را در آن قرار دهید تا بازدید کننده احساس کند شما مطلب و موضوع جدیدی دارید که دوباره به شما سر بزند ، با این کار شما تقریبا بازدیدکننده را معتاد خود می کنید ، البته وبلاگ را نباید به محیطی خنده دار و چیپ تبدیل کنید سعی کنید مطالب به نوعی با ساختار سایت تان مرتبط باشد ، چون شما در نهایت هدفی تجاری دارید .

” شما خواهید دید که یک وبلاگ چگونه می تواند پویایی و تحرک را به یک وب سایت ببخشد و باعث رشد و پیشرفت یک وب سایت و کسب و کار شود .در حال حاضر بسیاری از وب سایت ها دارای وبلاگهایی درباره موضوع اصلی وب سایت هستند که به صورت مداوم و مستمر بروز رسانی می شوند و باعث ایجاد تحرک و پویایی در وب سایت شده اند” .

چندین روش برای جذب مخاطبان وجود دارد ، یکی از مهمترین این روشها ارائه محتویات مفید و مخاطب پسند و بروز است که باعث جذب مخاطبان بیشتر، ایجاد حس اعتماد در مخاطبان و در نهایت بازگشت مخاطبان به وب سایت شما میشود و این نشان دهنده موفقیت یک وب سایت و کسب و کار است . برای تداوم وجود مخاطبان و افزایش آنها ، وب سایت باید به صورت مداوم بروز رسانی شود و این وظیفه توسط وبلاگ شما به خوبی انجام خواهد شد.

این نکته را در نظر داشته باشید که وبلاگ ها برای موتور های جستجو خیلی دارای ارزش هستند چون مطالب وبلاگ ها به روز و جدید است و همین پتانسیل فراوانی در جذب مخاطبان سایت است ، همین موضوع می تواند مهم ترین دلیل برای داشتن وبلاگ برای سایت تان باشد .

شما با استفاده از بخش وبلاگ سایت خود می توانید در زمینه خدمات خود فرهنگ سازی کنید ، البته اگر نسبت به موضوع کسب و کار خود آینده نگر باشید ، به هر حال این فرآیند زمان بر است و انتظار نداشته باشید یک هفته ایی به نتیجه برسید ، همیشه مدیرانی را دیدم که گله می کنند از اینکه خدماتشان برای مردم جا افتاده نیست و نمی توانند آن ها را توجیه به خرید کنند و از آن ها مشتریانی بسازند ، به نظر من این افراد تواناییشان را کاملا به کار نبرده اند ، خود شما باید آگاهی مشتری را زیاد کنید هر چه آگاهی مخاطبان شما از خدمات شما بیشتر شود بهتر آنها را قبول خواهند کرد و کار شما برای متقاعد کردن مشتریانتان بسیار آسانتر خواهد شد!؟

راه اندازی یک سیستم وبلاگ برای سایت تان اهمیت دیگری نیز دارد ، همیشه در مقالاتم تاکید می کنم که تعامل با مخاطب و بازدید کننده به شما کمک فراوانی برای ارائه بهتر خدمات در آینده دارد ، شما هر پل ارتباطی که برای مشتری قرار دهید باز هم مخاطب و مشتری با قسمتی از سایت ارتباط نزدیک تری برقرار می کند که احساس کند محیطی بر اساس تعامل دو طرفه است و سیستم وبلاگ این قدرت را به سایت شما می دهد که مخاطب احساس خوبی داشته باشد و نظر خود را به شما اعلام کند البته این هدف را باید به روشی صحیح و با مدیریت عالی انجام دهید تا از ارسال هرزنامه ها جلوگیری شود

هر یک از این دلایل می تواند یک دلیل کافی برای داشتن یک وبلاگ باشد ، پس وقت را هدر ندید ( البته تا یک هفته دیگر  9-02-92 صبر کنید تا یک سیستم وبلاگ دهی مناسب را به شما معرفی نمایم .) بر روی وبلاگتان سرمایه گذاری کنید و نتیجه مطلوب این سرمایه گذاری را مشاهده کنید. حضور مستمر و با قدرت و داشتن صبر و حوصله در این راه بسیار مهم است. این موضوع را هم مد نظر داشته باشید که یک وب سایت که ماهها و سالها به یک شکل باقی می ماند و مطالب آن بروز رسانی نمیشود ، هیچ جذابیتی برای مخاطبان نخواهد داشت و در نهایت مخاطب دلیلی برای بازگشت دوباره به آن وب سایت را ندارد . بنابراین با ارائه مطالب مفید و تداوم در این کار مخاطبان را بارها و بارها به وب سایت خودتان بیاورید و از وجود آنها بهره مند شوید . کلید موفقیت در این روش احترام به مخاطبان با ارائه مطالب بروز و مفید است . از مطالب تکراری و بدون مجوز نویسنده استفاده نکنید این مطالب برای موتور های جستجو ارزشی ندارد سعی کنید خودتان تولید محتوا داشته باشید و مطالب جدید بر روی سایت تان قرار دهید ، از ایده های جدید استفاده کنید .

برای ساخت وبلاگ می توانید از اینجا یک وبلاگ ساخته و به سایت خو لینک دهید 

راهی برای بالا بردن ترافیک سایتفایده وبلاگ برای دارنده یک وب سایت چیستچگونه آمار یک وب سایت شرکتی و تجاری را بالا ببریم ,  وبلاگ چگونه می تواندباعث پیشرفت یک وب سایت شود

منبع : ارائه راهکارهای وب

به این مطلب امتیاز دهید
نت های پیانو نت های ویولن نت های سنتور نت های گیتار

درباره ی Vahid Ezati

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس